webit webdesign | www.webit.pl
 
 
 
KAROL ZAKRZEWSKI

Urodziłem sie w 1977 w Wodzisłaiu Śląskim. Pracę z grafiką komputerową zaczynałem na 3DStudio DOS , jeszcze w rodzinnym miasteczku gdzie wraz z kumplami próbowałem sił grając z kapelą Badinage. Pierwsze sukcesy zwiazane z grafiką komputerową związane były ze stworzeniem gry komputerowej "Przeklęta Ziemia". Pierwsze grafiki dzięki którym dostałem się do pracy wysłałem do firmy Critical Mass Media mieszczącym się w Warszawie 1999 i od tego zacząłem zarabiać na swoim hobby .
Od 2001 pracuję w Orka Postproduction House i tu tak na prawdę do dziś rozwijam się w tworzeniu profesjonalnej grafiki komputerowej.
Oprócz standardowej pracy nad grafiką komputerową do reklam zajmowałem się tworzeniem efektów specjalnych do filmów fabularnych.
"SUPERPRODUKCJA" i "SHOW"
W wolnym czasię między tonami reklam zawsze starałem się tworzyć własne pomysły , od krótkich animacji po produkcje takie jak teledyski.
Pierwszą próbą zmierzenia się z teledyskiem było zrobienie animowanego filmiku do muzyki MODFUNK "SOULER"
W między czasie rozwijam warsztat startując w różnych konkursach internetowych i rozwijam wiedze na temat technik komputerowych.
2Fast Furas do kawałka Numer Raz - Humaniztikz pt. "Zazdrość- vocal cut rmx" to próba stworzenia historii. Grafika jest na drógim planie . Przy 2Fast Furas bardzo rozwinąłem swój warsztat dotyczący produkcji.
W przyszłości mam zamiar robić teledyski które w więkrzości bazują na nakręconym materiale kamerą , stosując grafike komputerową jako dodatek.
Jednym z powodów robienia teledysków jest chęć popchnięcia do przodu rynku z tym związanego oraz chęć pomocy tym zespołom którym tródno jest się wybić.
Obydwa teledyski zosta
ły zrobione promocyjno-charytatywnie z czystej chęci robienia.
W najbliższych planach mam zamiar pomóc nowemu zespołowi THREE WISHES . Tym razem będzie to całkiem innego rodzaju teledysk.
Osobiście lubie muzykę tzw. "ostrą" - TOOL KORN PANTERA POD itd..
THREE WISHES jest wspaniałym materiałem i chłopaki nieźle się zapowiadają .

Kontakt z Karolem